Oferta

Rarity Academy

W poniższej ofercie znajdziecie przykładowe pozycje jak np. grafiki do postów lub projekty wizytówek. Mam nadzieję, że podane ceny dadzą Wam ogólny pogląd na koszty związane z zamawianiem projektów. Zachęcam Was do wysyłania zapytań o konkretne projekty i produkty, których poniżej nie uwzględniłem a są Wam potrzebne.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji mailowo pod adresem – kontakt@fotografia-reklamowa.pl.

Grafika

Social Media

Jeden projekt graficzny w proporcji 4:5 lub dowolnej innej aktualnie dostępnej w social media to koszt od 50 zł brutto. W cenie otrzymujesz jedną poprawkę.

Jeden projekt graficzny w rozmiarze aktualnym dla stories Facebooka i Instagramu to koszt od 50 zł brutto. W cenie otrzymujesz jedną poprawkę.

Grafiki składają się z tych samych elementów, jednak są przearanżowane tak aby pasowały do aktualnych proporcji. Koszt zestawu to od 75 zł brutto. W cenie otrzymujesz jedną poprawkę.

Grafiki składają się z tych samych elementów, jednak są przearanżowane tak aby pasowały do aktualnych wytycznych. Grafika wydarzenia to idealne uzupełnienie dla wydarzeń typu Live. Koszt zestawu to  od 100 zł brutto. W cenie otrzymujesz jedną poprawkę.

Zdjęcie w tle w zależności od ilości elementów to koszt od 100 zł brutto. Oczywiście jest możliwość zaprojektowania podobnych zdjęć w tle dla kilku platform, np. LinkedIn, YouTube.

Grafika

Druk

Druk wyceniam indywidualnie z uwzględnieniem ilości elementów i treści, formatu oraz przeznaczenia. Najprostsze projekty wizytówek zaczynają się od 50 zł, projekty ulotek od 100 zł.

Grafika

Visual Identity

Stworzenie nowego znaku dla Twojej marki to koszt od 500 zł. Będzie się od zmieniał w  zależności od Twoich oczekiwań, dodatkowych wersji kolorystycznych czy powiązanych materiałów jak księga znaku. Przed przystąpieniem do pracy przygotujemy szeroki brief dotyczący Twoich oczekiwań i kierunku w jakim powinien pójść projekt.

Najprostsze strony www, tzw. wizytówki to koszt od 1500 zł brutto. Będzie on rósł wraz ze stopniem złożoności projektu, dodatkowych funkcjonalności czy towarzyszącymi usługami jak hosting.

Logo, strona www, materiały do social media i druku powinny tworzyć spójną całość. Jest to tzw. identyfikacja wizualna marki i ma decydujące znaczenie w postrzeganiu Twojej firmy. Jest to kompleksowa usługa stworzenia wszystkich niezbędnych elementów wchodzących w jej skład. Cenę ustalamy indywidualnie w zależności od złożoności całej operacji.

Fotografia

Sesje zdjęciowe

Sesja biznesowa w studiu:

  • maksymalnie godzina zdjęć
  • 10 obrobionych i wyretuszowanych gotowych ujęć
  • makijaż i stylizacja we własnym zakresie
  • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 50 zł/szt.

Koszt od 750 zł brutto.

Oczywiście jeżeli w sesji ma wziąć udział więcej osób lub macie konkretną wizję i potrzeby – cenę ustalimy indywidualnie.

Oprócz zdjęć na jednolitym tle nadających się do tworzenia materiałów graficznych realizuję również zdjęcia, które osadzają fotografowane osoby w odpowiednim kontekście. W waszym przypadku jest to salon lub sytuacje w których realizujecie usługi lub szkolenia. Koszt takiej sesji zwykle ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę ilość fotografowanych osób oraz ilość scen (zabiegów/sytuacji). Ceny takiej sesji zaczynają się od 600 zł brutto.

Sesje beauty idealnie uzupełniają gamę materiałów oraz wzmacniają odbiór Waszych prac. Podczas sesji towrzymy wyidealizowany obraz kobiety, której głównym celem jest zachwycać i wzbudzać podziw. W trakcie sesji finalnie powstaje 5 ujęć, które zostaną poddane zaawansowanemu retuszowi. Koszt sesji beauty to od 800 zł brutto.

Tak jak mówiłem w czasie zjazdu, istnieje prosty sposób na obniżenie kosztów związanych z dojazdem do Was. Połączenie sesji lub nagrań w trakcie jednego wyjazdu potrafi znacznie obniżyć dodatkowe koszty.

Film

Materiały wideo

Materiały wideo wyceniam w zależności:

  • od ich długości
  • ilości elementów dodawanych w postprodukcji jak napisy i animacje
  • ilości kamer i rodzaju ujęć (statyczne/dynamiczne)
  • sposobu realizacji dźwięku
  • dodatkowych elementów jak stworzenie koncepcji, napisanie scenariusza

Najprostsze realizacje wideo to koszt od 600 zł brutto.

Wiedza

Szkolenia i konsultacje

Podobnie jak Monika i Ty, ja również dzielę się swoją wiedzą. Poza materialnymi produktami naszej współpracy mogę również zaoferować Ci szkolenia oraz konsultacje marketingowe. Jako, że jak sama wiesz, jest to temat bardzo obszerny, zostawiam go jako zajawkę. Jeżeli jesteś zainteresowana usługami dotyczącymi pozyskiwania nowej wiedzy – czekam na Twoją wiadomość.

Galeria

Poniżej znajdziecie kilka przykładów grafik, zdjęć oraz projektów jakie stworzyłem dla Moniki.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Nie sposób zawrzeć w tak ogólnej ofercie wszystkich możliwych elementów. Prawdopodobnie taka lektura skutecznie by Cię odstraszyła. Kto ma dziś czas czytać tyle stron. Dlatego potraktuj proszę powyższe treści jak drogowskaz a jeżeli Twoje potrzeby nabiorą realnego kształtu – daj mi znać! To banał ale każdy jest inny i dopiero omawiając konkretne przykłady i zlecenia mogę odważyć się na przekazanie Ci konkretów. Do usłyszenia!